نمونه کارها ، تعرفه طراحی ، فرم سفارش و شماره حساب ها از منوی دایره ای شکل موجود در بالای صفحه سمت راست قابل دسترسی است.

 

 

چگونه سفارش دهیم ؟

شما از طریق فرم سفارش موجود در سایت (اینجا) میتوانید نسبت به ارسال سفارش خود اقدام کنید. خواهشمندیم موارد مختلف  این فرم را با دقت ارسال کنید. چون مبنای طراحی ما همین فرم ارسالی شماست و هرگونه تغییرات و مغایرت پس از تحویل سفارش به عهده سفارش دهنده میباشد.

 

زمان تحویل یک سفارش چقدر است ؟

به طور معمول انجام سفارشات و تحویل آنها یک یا دو روز طول میکشد. در صورتی که برای تحویل گرفتن سفارش خود عجله دارید (کمتر از 12 ساعت) هزینه طراحی 5 هزار تومان افزایش می یابد. در مورد برخی سفارشات مثل لوگو که به ظرافت و کار بیشتری نیاز دارد ، ممکن است این زمان تا 3 یا 4 روز نیز افزایش یابد. اما خب به هرحال ما سعی داریم همه طراحی های شما عزیزان را در عین حفظ کیفیت بالا و حرفه ای بودن طراحی ، در زودترین زمان ممکن انجام داده و تحویل دهیم.

 

نحوه پرداخت هزینه ها چگونه است ؟

در صفحه شماره حساب ها ، شماره حساب و شماره کارت دو بانک ملی و پاسارگاد قرار گرفته است. عزیزانی که امکان پرداخت آنلاین از طریق سایتهای این دو بانک را دارند میتوانند آنلاین هزینه ها را واریز نمایند.

صفحه انتقال وجه اینترنتی بانک ملی

صفحه انتقال وجه اینترنتی بانک پاسارگاد

همچنین عزیزانی که دارای حساب در این دو بانک نیستند ، میتوانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین دیزاین 98 اقدام به واریز هزینه ها نمایند. (کلیه کارت های عضو شتاب قادر به پرداخت از این طریق می باشند)

در صورتی هم که امکان پرداخت هزینه ها را به صورت اینترنتی ندارید ، میتوانید با مراجعه حضوری به بانک ملی یا پاسارگاد هزینه را به شماره حساب مربوطه واریز کنید

 

اگر از طرح نهایی رضایت نداشتم چه میشود ؟

در صورتی که هر یک از عزیزان نیازمند تغییراتی در قسمتی از طراحی ها باشند ، تا 48 ساعت این تغییرات به صورت رایگان انجام میشود. اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با توجه به کیفیت بالای طراحی و جذابیت ، طراحی های دیزاین 98 در اکثر مواقع مورد رضایت کامل عزیزان بوده است. (تیم دیزاین 98 خود را ملزم میداند که برای تک تک سفارش ها به طور کامل رضایت شما عزیزان را جلب نماید. پس از این بابت خیالتون راحت )

 

اگر فایل PSD طراحی ها را بخواهم چکار باید کنم ؟

PSD فایلهای طراحی در فتوشاپ هستند. که در این فایلها قسمتهای مختلف طراحی به صورت لایه باز و قابل ویرایش و تغییرات میباشند.

به صورت پیش فرض فایل PSD هیچکدام از طراحی ها در اختیار سفارش دهنده قرار نمیگیرد. اگر این فایل را برای تغییرات احتمالی آینده میخواهید ، ما خودمان این تغییرات را انجام میدهیم (با هزینه ناچیز) . اما خب اگر کسی حتما نیاز به دریافت PSD ها داشت ، شامل هزینه ای جداگانه میشود ( 20 هزار تومان)

 

طراحی ها شامل تخفیف نمی شوند ؟

بله می شوند ، دیزاین 98 به منظور جلب هر چه بیشتر رضایت شما ، برای آن دسته از عزیزانی که سفارش همیشگی و زیاد دارند تخفیف ویژه ای قائل میشود

در حالت کلی هم برای هر بار سفارش بیشتر از 3 تا ، یک طرح به صورت رایگان انجام میشود (مثلا با سفارش 4 عدد بنر در سایزهای مختلف ، شما هزینه طراحی 3 بنر را پرداخت میکنید)

 

طراحانی که در دیزاین 98 فعالیت دارند چه کسانی هستند ؟

طراحانی که در دیزاین 98 مشغول به فعالیت هستند ، دارای تجربیات فراوانی در زمینه کار مداوم و گسترده با انواع نرم افزارهای گرافیکی از جمله فتوشاپ میباشند. همچنین فعالیت در زمینه بازاریابی و تبلیغات در صفحات وب ، که این امر باعث میشود طراحی ها هوشمندانه و با استفاده از حداکثر جذابیت بصری و ذهنی صورت گیرد.

 

 

 

 

گوگل